Вітаю Вас, Гість

Відбулися заходи

Восьмого жовтня 2015 року в Промінівській ЗШ пройшли зональні змагання в групі «Б» з футболу. В цих змаганнях прийняли участь 5 шкіл: Промінівська, Яснівська, Орлівська, Світлодолінська, Астраханська. Змагання пройшли в теплій товариській атмосфері. Вболівальники і учасники раділи кожному забитому голу. Місця розподілились таким чином:

І – Орлівська ЗШ

ІІ – Промінівська ЗШ

ІІІ – Яснівська ЗШ

ІV – Астраханська ЗШ

V – Світлодолінська ЗШ

Всі учасники були задоволені грою. Гравці Промінівської школи були дуже задоволені своїм результатом, оскільки учнів в школі мало, а в грі приймали участь учні 5-6 класів. Та ІІ місце для них стало дуже хорошим початком для майбутніх перемог.

 

 

Волонтерська допомога

У Промінівській ЗШ І-ІІІ ст. до свята захисника України була проведена низка заходів. Напередодні свята було зібрано лінійку, де учням розповіли про походження та значення свята. 13 жовтня була проведена ярмарка , в якій прийняли участь всі класи Промінівської ЗШ. Суму, яку учні зібрали на ярмарці було відправлено на допомогу бійцям АТО. Також діти на чолі з вчителями школи зібрали продукти та деякі ліки, теж на допомогу бійцям АТО. Зігрівати душу бійцям будуть дитячі малюнки та плакати, у які малі художники вклали всю душу та любов. Допомога була передана через волонтерів у 23 ОМПБ (окремий мотопіхотний батальйон) територіальної оборони Запорізької області. Ми впевнені, що малюнки зададуть воїнам наснаги та сили. Промінівська ЗШ й надалі буде приймати участь у волонтерській діяльності.

 

 

День української писемності

9 листопада 2015 року відзначався День української писемності. Об 11 годині проводився традиційний всеукраїнський радіодиктант. Учні Промінівської ЗШ І-ІІІ ст. прийняли активну участь у написанні диктанту. Для них це буде пізнавальною та цікавою діяльністю. Учнівські роботи були відправлені на перевірку до Києва. 

 

 

Олімпійське лелеченя

12 листопада 2015 року у Промінівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулися зональні змагання «Олімпійське лелеченя». Змагаючись з командами інших шкіл, маленькі спортсмени Промінівської ЗШ показали такі якості як спритність, сила та стійкість духу. Також учні досягли великих успіхів і в знанні теорії.

Вірші учасників

 

Промінівская ЗШ І-ІІІ ст.

Автор: Розумейко Анастасія

Спортивный дух в нас закаляется как сталь!

И мы сильны, ну кто бы мог поспорить!

И нам не важно март или февраль,

Ведь мы с тобой всегда готовы к бою!

Мы украинцы это важно знать.

Нас путь ведет только к победе!!!

Соперника мы выберем под стать

И будет быстро как ракеты!

Нам бегать прыгать лишь веселье, нас даже медом не корми!

И не нужны нам карусели.

А только важен дух игры!

Мы проминевцы-солнышка лучи!

За нас болей, сильнее всех кричи!

Пусть мы малы но мы шустры и быстры,

Мы не хотим быть президентом и министром!

Мы будем как Андрей Шевченко в ворота мячик забивать!

Как наши славные гимнасты в Европе место занимать!

 

 

Яснівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Рецепт здоров`я

Автор: Кішко Вікторія

Нам відомо -це чудово,

Коли ти і ми здорові,

Тільки треба знати,

Як здоровим стати.

Є один рецепт у світі-

Він усім підходить дітям.

Якщо будеш спорт любити

Зможеш сто років прожити!

Щоб було здорове тіло-

Встав і враз берись за діло.

Ти зарядкою займайся

І водою умивайся.

А щоб дух здоровий мати,

Треба добрим в світі стати!

 

 

Терпінівська ЗШ І-ІІІ ст.

В спорте нет путей коротких

И удач случайных нет

Узнаем на тренировках все мы

Формулу побед

Это стойкость и отвага

Сила рук и зоркость глаза

Это честь родного флага

Окрыляющего нас

Мы ребята боевые

И под силу нам вполне

Все рекорды мировые

Подарить родной стране

Мастерство с годами зреет

Ведь не зря друзья болеет

Наша родина за нас.

 

Місця розподілились таким чином:

І – Промінівська ЗШ

ІІ – Яснівська ЗШ

ІІІ – Терпінівська ЗШ

 

День толерантності

      В закладах освіти Мелітопольського району в листопаді щорічно проводиться просвітницька акція «День толерантності». Промінівська ЗШ І-ІІІ ступенів завжди бере участь у її проведенні. Ось і 2015 рік не став винятком, адже 16 листопада в нашій школі проходив день під гаслом: «Будьте толерантними один до одного!». Учні Промінівської ЗШ малювали малюнки, брали участь у занятті з елементами тренінгу «Планета толерантності», відвідували класні години, посвячені даній тематиці. Хороший настрій та затишна атмосфера в класі супроводжували дітей протягом всього дня, додаючи учням бажання й наснаги втілювати отриманні знання в повсякденне життя.

 

 

В рамках проведення місячника з безпеки життєдіяльності 20 листопада в Промінівській школі був проведений урок з правил пожежної безпеки. На уроці були присутні всі учні школи. Вчитель розказував про правила поведінки під час пожежі. До уваги учнів була представлена презентація та фільм про правила пожежної безпеки .

 

Тиждень права

 

Вчителі Промінівської ЗШ прийняли активну участь у проведенні Всеукраїнського тижня права, який проходив з 7 по 11 грудня. Так, Литвиненко Світлана Іванівна, вчитель історії та правознавства провела:

1.Конкурс кросвордів на правову тематику. Переможець Тернова Лілія.

2.Розгадування кросвордів. Переможець Яценко Іван.

3.Брейн-ринг «Права і обов`язки громадян України. Діти та їхні права»

4.Шкільна лінійка, присвячена Всеукраїнському тижню права.  

 

Небесна сотня

19 лютого напередодні Дня вшанування героїв Небесної Сотні в Промінівській ЗШ І-ІІІ ступенів день розпочався урочистою лінійкою, на якій пролунав гімн України. По її завершенню всі учні школи зібралися на виховний захід. Метою якого було знайомство школярів з історичним та суспільним значенням Революції гідності, короткими життєписами деяких героїв небесної сотні, розкриття суті подвигу Небесної Сотні, вшанування героїзму українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України. 

 

День відкритих дверей

    Закінчення школи – це початок самостійного життя для мільйонів випускників та вибір майбутньої професії. Перед учнями відкривається безліч доріг, тому вирішити не легко. Обдумати цей вибір треба заздалегідь. Учні 10 класу Промінівської ЗШ І-ІІІ ст. вже почали замислюватись над цим питанням: 18 квітня вони відвідали МІДМУ «КПУ», який задушно відчинив свої двері перед майбутніми студентами. Діти були присутні на концерті з виступами колективів художньої самодіяльності та отримали сертифікати соціального проекту Regional Prof Party.

     Вибір професії – одне з найважливіших рішень в житті кожної людини, адже щасливим можна бути лише тоді, коли займаєшся улюбленою справою. Тож, 23 квітня учні 10 класу Промінівської ЗШ були присутні в ТДАТУ на Дні відкритих дверей. У них з`явилася змога поспілкуватися з ректором університету, ознайомитися з особливостями та формами навчання та побачити студентське життя власними очами. Також учні були присутні на концерті художньої самодіяльності. 

 

Єдиний день цивільного захисту 

29 квітня у Промінівській школі провели «Єдиний день цивільного захисту ». Було запрошено фельдшера Промінівського медпункту Дзюбу Ірину Леонідівну, яка розповіла дітям про правила першої медичної допомоги. Продемонструвала правила надання першої медичної допомоги на учнях. Вчитель праці та ОБЖ, Федотов Василь Іванович розповів учням про правила користування вогнегасником у разі пожежі. Учні старших класів розповіли про надання першої медичної допомоги при отруєнні чадним газом. Були проведені практичні заняття з евакуації постраждалих у надзвичайних ситуаціях, з надання першої медичної допомоги, виконання нормативів з цивільного захисту.